O nás

História firmy

V r. 2003 spoločnosť EKOPRA s.r.o. rozšírila svoju činnosť a zriadila v Trebišove novú predajňu farby-laky. Rozvíjali sme sa a v r. 2009 sa predajňa osamostatnila a premenovala na EKOPRA COLOR-MIX s.r.o. Vďaka neustálemu rozširovaniu ponuky tovarov a kvality služieb sme si získali stále miesto v našom meste a okolí. V r. 2013 prešla predajňa kompletnou rekonštrukciou a rozšírila svoje portfólio aj o služby v oblasti maľovania a sadrokartónových systémov. O dva roky neskôr sme otvorili novú predajňu aj v meste Sečovce. Spoločnosť si zachovala rodinnú atmosféru a zázemie. V súčasnosti ponúkame produkty prevažne tradičných slovenských a českých výrobcov, no v stavebnom sortimente ponúkame aj značky svetových producentov.

Ľudské zdroje

Naša spoločnosť si veľmi váži svojich zamestnancov a plne si uvedomuje, že práve oni sú neodmysliteľnou súčasťou jej úspechu. Preto pravidelne pripravujeme školenia zamerané na obchodné a odborné vedomosti. Kladieme veľký dôraz na kvalitu pracovného prostredia a celkovú atmosféru, ktorá podporuje tímovú prácu a otvorenú komunikáciu.

Naša filozofia

Všetko čo robíme, robíme s odhodlaním a presvedčením poskytnúť našim zákazníkom maximálnu spokojnosť. Snažíme sa napredovať a kráčať s náročnými požiadavkami trhu. Sme vytrvalí, cieľavedomí a neustále na sebe pracujeme. Našim zákazníkom ponúkame kvalitné produkty a služby, široký sortiment, profesionálne miešanie, odborné poradenstvo. Serióznosť, profesionálny prístup, kvalita prevedenia, flexibilita, spoľahlivosť a pracovitosť hovoria za nás. Pre našu filozofiu sme odhodlaní tvrdo a vytrvalo pracovať.

Sídlo spoločnosti
EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.
Cukrovarská 32
075 01 Trebišov
Slovenská republika
Telefón predajní
Trebišov: 0905 732 278
Sečovce: 0918 597 161
Email predajní
Trebišov: trebisov@farbyekopra.sk
Sečovce: secovce@farbyekopra.sk
Webdesign: ULTRACODE
Powered by: ULTRACODE CMS