Služby

Sádrokartónové systémy

Sadrokartónové systémy

V súčasnosti nachádza sadrokartón čoraz širšie uplatnenie v modernej stavebnej výrobe, ako sú rekonštrukcie a novostavby. Sadrokartónový systém bezpečne plní svoju funkčnost a zároveň spĺňa výhody suchej výstavby v porovnaní s tradičným murovacím postupom. Jeho výhodou sú rýchlosť výstavby, úspora priestoru, nízka hmotnosť a finančná výhodnosť. Spoločnost Ekopra Color-Mix s.r.o. vám ponúka kompletné riešenie: dodávka materiálu a odborná montáž.

Realizujeme:

Sadrokartónové podhľady

Sadrokartónové obklady stien a podkrovia

Predsadené steny

Priečky

Suchá podlaha

Používame kvalitné materiály od firmy Rigips.

Prečo práve my?

Serióznosť spoločnosti Ekopra Color-Mix s.r.o. a dlhoročné skúsenosti našich montážnikov, ktorí sa venujú sadrokartónovým systémom už od r. 2001, vám zaručujú profesionálny prístup, kvalitu prevedenia a materiálov, flexibilitu, spoľahlivosť a pracovitosť. Dávame vám riešenia a rady pri prestavbách, dodržiavame dohodnuté termíny, stavbu odovzdávame upratanú a dbáme o zachovanie najvyššej kvality.

Tip
Máte hlučných susedov?
Prerábate podkrovie?
Chcete upravit steny a stropy v byte?
Chcete inšpiratívny interiér zo sadrokartónu?

Máme pre vás riešenie!

Zavolajte nám!
tel.: 0905 896 630

 

Sadrokartónové podhľady

Podhľady v interéry môžu slúžiť na rôzne účely – spĺňajú estetickú funkciu a akustické parametre, podporujú požiarnu bezpečnost a prinášajú klimatické pohodlie. Ich životnosť je dlhodobá, kedže sú odolné voči vysokej vlhkosti aj mechanickej záťaži. Bez poškodenia, sa do nich dajú inštalovať svetlá alebo detektory. Podhľady spoločnosti Rigips sú vyrobené z prírodných materiálov - sadry, ktorá neprodukuje žiaden prach ani neobsahuje nebezpečné vlákna alebo látky. Sú bezpečné počas montáže, aj počas užívania. Odolávajú vlhkosti až do 90% a sú demontovateľné.

Sadrokartónové obklady stien a podkrovia

Podkrovie, kúpeľna, kuchyňa, obývačka, spálňa, chodba – pre každý z týchto priestorov je potrebné zvoliť správne riešenie – požiarna odolnosť, trvalý výskyt vlhkosti, zvuková izolácia, hladkosť povrchu. Naši montážnici vám odborne poradia.

Predsadené steny

Predsadené steny tvoria povrchovú úpravu muriva. Sú výhodné na estetické vylepšenie existujúcich povrchov. Je možné s nimi realizovať zvýšenie tepelno-izolačných vlastností a zvukovú izoláciu stien, prípadne vytvorenie medzipriestoru na vedenie inštalácii.

Sadrokartónové priečky

Sadrokartónové priečky sú určené na členenie interiérov na jednotlivé miestnosti. Spĺňajú tak estetické, ako aj stavebno-fyzikálne požiadavky, ktoré sa na ne kladú. Kombináciou konštrukcií a dosiek opáštenia, získavame širokú škálu vnútorných stien. Výhodou týchto priečok sú nepatrné pozdĺžne vedenie zvuku, minimálna hrúbka výslednej steny, nízka hmotnosť a vyššia požiarna odolnosť.

Suchá podlaha

Rekonštruujete podkrovný priestor alebo byt a potrebujete pevnú podlahu, ktorá nezaťaží existujúci strop? Alebo chcete vylúčit mokré procesy kvôli neprípustnej vlhkosti či rýchlemu ukončeniu prác? V tom prípade potrebujete suchú podlahu Rigidur. Suché podlahy Rigidur nahrádzajú klasický poter v novostavbách alebo pri rekonštrukciách v bytoch, rodinných domoch, administratívnych budovách, hoteloch a pod. Výhodou je ich nízka hmotnosť (7-krát menej zatažujú stavbu ako klasické potery), možnosť realizácie počas celého roka (suchá technológia), aplikácia podlahových krytín už po 24 hodinách a jednoduchá montáž.

Sídlo spoločnosti
EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.
Cukrovarská 32
075 01 Trebišov
Slovenská republika
Telefón predajní
Trebišov: 0905 732 278
Sečovce: 0918 597 161
Email predajní
Trebišov: trebisov@farbyekopra.sk
Sečovce: secovce@farbyekopra.sk
Webdesign: ULTRACODE
Powered by: ULTRACODE CMS